Zelfgebouwd zwembad in Lommel met hoektrap en witte gewapende folie
Mooi zwembad, helemaal zelf gebouwd door de eigenaar. In de hoek zit een slimme inlooptrap die schuin op 45 graden is geplaatst, waardoor je makkelijk het water inloopt en toch lekker veel zwemruimte overhoudt. Zo’n detail maakt het zwembad echt helemaal af.
Voor de afwerking is gekozen voor witte gewapende folie. Dat klinkt misschien heel wit, maar zodra er water in staat krijgt het bad juist een frisse lichtblauwe kleur. Het ziet er super strak en uitnodigend uit, vooral op zonnige dagen.
Een hoektrap op 45 graden
De hoektrap is hier schuin in het bad geplaatst. Daardoor ontstaat een fijne instap zonder dat de trap veel van de zwemlengte inneemt. Het is een mooi voorbeeld van een kleine keuze die veel invloed heeft op de dagelijkse beleving van een zwembad. De plaats van een trap bepaal je daarom het beste samen met de vorm, afmetingen en gewenste loopruimte rond het bad.
Witte gewapende folie in de praktijk
De witte gewapende folie geeft het water in dit zwembad een heldere lichtblauwe uitstraling. Dat past goed bij een strak, bouwkundig zwembad en laat tegelijk zien dat de foliekeuze veel doet voor het uiteindelijke beeld. Niet alleen de kleur, maar ook de manier waarop de folie wordt ingepast bij hoeken, trap en inbouwdelen maakt verschil in de afwerking.
Een keuze maken voor trap en folie
Lees meer over vormen, trappen en plateaus en bekijk wat verschillende kleuren zwembadfolie met het waterbeeld doen. De bestaande link naar het folieproduct blijft op deze pagina staan.






